Deweloperzy3miasto

trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Dolna część Sopotu, znajdująca się pomiędzy pasem nadmorskim, a ulicą Łokietka, to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na terenie całego miasta. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z malowniczymi obszarami sopockiego hipodromu, liczyć można tutaj na ciszę i spokój, pomimo znajdowania się w samym sercu Trójmiasta.

Tak korzystna lokalizacja, zapewniająca dostęp do najważniejszych ciągów komunikacyjnych i atrakcji Sopotu, to nie jedyne zalety osiedla Parkur.  W skład zespołu apartamentowego, oddalonego zaledwie 600 metrów od plaży wchodzą bowiem przestronne, jasne i korzystne cenowo mieszkania, w których schronienie znajdzie cała Twoja rodzina.

Osiedle składa się obecnie z czterech, kilkukondygnacyjnych budynków, które swoim designem oraz ogólną architekturą nawiązują do tradycyjnej zabudowy miasta i jego wielobarwnych kamieniczek. Całość ułożona jest na planie kwadratu okalającego obszerny, zielony dziedziniec z placem zabaw przeznaczonym dla najmłodszych. To właśnie tutaj znajduje się również zarezerwowany wyłącznie dla mieszkańców kącik rekreacyjny, w którym skorzystać można z sauny, czy też siłowni.

Chociaż osiedle funkcjonuje głównie jako luksusowy ośrodek wczasowy dla turystów poszukujących komfortowego wypoczynku na jak najwyższym poziomie, to część mieszkań udostępniana jest również prywatnym nabywcom, którzy szukają swoich własnych czterech kątów w centrum Sopotu.

Sopocki parkur

Czytaj dalej

Kameralne i jednocześnie nowoczesne Osiedle Chabrowe, w którego skład wchodzą trzy kilkukondygnacyjne budynki wielorodzinne, to jedna z realizacji firmy Nordcoop na terenie Gdańska. Każdy z budynków posiada optymalne ustawienie, zdecydowana większość balkonów znajduje się od strony południowej, a poszczególne z mieszkań są naprawdę bardzo dobrze doświetlone.

Osiedle jest naprawdę charakterystyczne, między innymi dzięki swojej wyjątkowej architekturze, która wyróżnia je na tle pozostałych, okolicznych zabudowań. Nowoczesne i żywe kolory, ogromne okna, antresole, wykończenie w materiałach przypominających drewno oraz niekonwencjonalne bryły sprawiają, że całość prezentuje się nie tylko elegancko, ale jednocześnie nowocześnie.

W celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb poszczególnych klientów, mieszkania dostępne są w wielu wersjach. Parterowe apartamenty posiadają dostęp do niezależnych ogródków, w których bez problemu wypoczywać może cała rodzina. Ostatnia kondygnacja zarezerwowana została natomiast dla mieszkań dwupoziomowych z antresolami, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób szukających niepowtarzalnych rozwiązań.

Osiedle Chabrowe

Osiedle Chabrowe

Czytaj dalej

Ekolan to jeden z najbardziej doświadczonych i najdłużej działający na trójmiejskim rynku nieruchomości developerów. Funkcjonując nieprzerwanie od 1997 roku, posiada na swoim koncie naprawdę imponującą liczbę inwestycji.

Jedną z największych dotychczas, której kolejne etapy rozłożone były na okres od 1999 do 2009 roku, jest niezaprzeczalnie Osiedle Pogodne. Miejsce dla siebie znalazła na nim ogromna liczba rodzin i ludzi szukających ciszy oraz spokoju.

Odwiedzając to wyjątkowe miejsce, natrafiamy na kameralne, trzypiętrowe domki utrzymane w słonecznych barwach, otoczone ogromną ilością kwiatów i ozdobnych krzewów. Panujący tutaj klimat i pozytywna atmosfera potrafi wprowadzić w naprawdę dobry nastrój, a w słoneczne i ciepłe dni poczujemy się jak w cieplejszych, południowych częściach Starego Kontynentu.

Czytaj dalej

Altoria, otoczona jest zielonymi terenami i oddalona od wielkomiejskiego zgiełku. Dzięki temu, każdy mieszkaniec liczyć może tutaj na ciszę oraz spokój, których szuka po całym tygodniu spędzonym w pracy. Osiedle zlokalizowane jest jednak na tyle blisko centrum, że posiadamy wygodny dostęp do wszystkich walorów życia w dużym mieście, jeżeli tylko będziemy mieli na to ochotę.

Inwestycja w pełni zrealizowana przez Hossa SA, posiada wyśmienitą lokalizację. Szczyt nasłonecznionego wzgórza nie tylko sprawia, że Altoria wyróżnia się na tle pozostałych zabudowań przy ulicy Strzelców w Gdyni, ale dodatkowo zapewnia wspaniały widok na panoramę całego miasta i Zatokę Gdańską. Co więcej, osiedle znajduje się w niedużej odległości od przepięknych orłowskich plaż oraz najbardziej urokliwych zakątków Sopotu!

Deweloper tworząc Apartamenty Altoria, zadbał o każdy z najmniejszych detalów, co w efekcie pozwoliło stworzyć mieszkania nie tylko komfortowe, ale również utrzymane na wysokim poziomie. Jasne i żywe kolory, najszlachetniejsze materiały wykończeniowe, duże okna i drewniane wstawki sprawiają, że Altoria prezentuje się elegancko i nowocześnie, ale również bije od niej ciepło domowego ogniska i spokój.

Cały kompleks posiada kilka wejść ulokowanych w różnych częściach budynków, dzięki czemu mieszkańcy mogą szybko dostać się do swoich apartamentów. Wejście dla gości prowadzi natomiast przez obszerną i reprezentacyjną recepcję, która na wszystkich robi piorunujące wrażenie.

Czytaj dalej

Hanza

Hanza funkcjonuje na rynku nieruchomości w Trójmieście nieprzerwanie od 2001 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i budowie domków jednorodzinnych oraz mieszkań. Dodatkowym elementem oferty Hanzy Grupy Inwestycyjnej są wielorodzinne domki o podwyższonych standardach.

Według najnowszych badań trendów na trójmiejskim rynku nieruchomości, Hanza znajduje się w gronie pięciu najpopularniejszych marek najczęściej rozpoznawanych przez konsumentów. Co więcej, grupa należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co gwarantuje wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie klientów.

Pośród największych i najbardziej znanych realizacji dewelopera znajdują się między innymi sopocka Willa Hanza, Willa Nadmorska i Dom Z Widokiem Na Morze zlokalizowany w Gdyni. Jednym z podstawowych dążeń dewelopera jest pozyskanie szerokiego grona zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

Dzięki całokształtowi prowadzonej działalności, zaczynając od przygotowania projektu i kończąc na wystroju wnętrz, budowany jest pozytywny wizerunek firmy oraz zaufanie wśród coraz większego grona potencjalnych konsumentów.

Czytaj dalej