trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

PBG ERIGO Logo

 

PBG ERIGO, to jedna z najnowszych marek funkcjonujących pod banderą spółki PBG, której działalności o charakterze deweloperskim zaczęła się jeszcze w 2007 roku. Ze względu na sukcesy w dotychczasowych realizacjach, skupiających się przede wszystkim na instalacjach do wydobycia, budownictwie inżynieryjnym, infrastrukturalnym oraz rozwiązaniach dla branży energetycznej, podjęta została decyzja o prowadzeniu dalszej, niezwykle ekspansywnej polityki inwestycyjnej.
Efektem tego było powstanie wspomnianego właśnie przedsiębiorstwa deweloperskiego PBG Erigo, którego działalność skupia się przede wszystkim na obszarach Gdańska, a także Świnoujścia oraz Poznania.

Na chwilę obecną, deweloper prowadzi działania inwestycyjne w dwóch wyspecjalizowanych gałęziach rynku nieruchomości. Pierwsza z nich dotyczy przede wszystkim projektowania, wykonawstwa i sprzedaży w sektorze mieszkaniowym, hotelowym i biurowym. Druga gałąź, zarządzana obecnie przez PBG DOM Sp. z o.o., skupia się natomiast na nieruchomościach o charakterze komercyjnym.
Misja i cele PBG Erigo
Sama nazwa dewelopera wchodzącego w skład spółki PBG nie jest przypadkowa. Erigo to bowiem połączenie francuskiego słowa eriger (oznaczającego ciągłe wznoszenie się, pięcie do góry) oraz angielskiego to go (które rozumiemy jako iść). Dokładnie odzwierciedla to misję i wizję przedsiębiorstwa, które stawia na najwyższy profesjonalizm, kompetencje, rozwój i doświadczenie, informując jednocześnie o międzynarodowym charakterze działalności.
Celem strategicznym firmy, jest zostanie jednym z największych deweloperów na rynku polskim, który funkcjonuje na Giełdzie Papierów Wartościowych. Chociaż debiut giełdowy nie miał jeszcze miejsca, to planowany jest najpóźniej na koniec 2014 roku.
Za jakością PBG Erigo przemawiają nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale także wyróżnienia i certyfikaty przyznawane przez ekspertów i organizacje branżowe. Do tych najważniejszych zaliczymy między innymi EuroCertyfikat wydany w roku 2010, tytuł Solidnej Firmy oraz certyfikat Najwyższej Jakości w Budownictwie.
Oferta PBG Erigo
Oferta dewelopera skierowana jest przede wszystkim do osób i organizacji, które cenią sobie wysoką funkcjonalność przestrzeni mieszkalnych, tudzież biurowych oraz przyjemne otoczenie. Praktycznie wszystkie realizacje PBG Erigo miejsce miały w korzystnych lokalizacjach, co w połączeniu z nowoczesną architekturą zapewnia stuprocentowe zadowolenie klientów.
W ofercie dewelopera znajdują się zarówno rozwiązania komercyjne, jak i stricte biznesowe. Grupa PBG, w skład której wchodzi Erigo, posiada na swoim koncie realizacje z zakresu apartamentów mieszkalnych, biur i lokali użytkowych, a także powierzchni handlowych.
Niezależnie od rodzaju realizowanej inwestycji, deweloper posiada na uwadze indywidualne potrzeby oraz wymagania swoich klientów. Dzięki temu projekt w fazie finalnej jest nie tylko nowoczesny i funkcjonalny, ale spełnia jednocześnie wszystkie pragnienia zleceniodawców, czy też przyszłych lokatorów.
Warto w tym miejscu zauważyć, że PBG Erigo z powodu swojej relatywnie krótkiej historii na rynku nieruchomości, zapewnia naprawdę atrakcyjne ceny – szczególnie w przypadku powierzchni mieszkalnych. Starannie dobierane lokalizacje pozwalają na zapewnienie apartamentów położonych niedaleko centrów miast i w dobrze skomunikowanych rejonach, przy jednoczesnym zagwarantowaniu zacisznych i kameralnych miejsc, idealnych do zamieszkania z całą rodziną.
Oprócz wspomnianych przed chwilą inwestycji mieszkaniowych, biurowych, hotelowych i handlowych, PBG Erigo oferuje także kupno i sprzedaż gruntów. Kolejnym elementem działalności dewelopera jest doradztwo w zakresie zakupienia nieruchomości, czy też pomoc przy wynajmie oraz zarządzaniu posiadanym przez nas budynkiem.