trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

inwesting

Inwesting to działająca na rynku deweloperskim firma, skupiająca się przede wszystkim na usługach inwestorskich i budowlanych. Od początku swojej działalności w roku 1994 związana jest z Trójmiastem, na terenie którego oferuje budowę domów i mieszkań na sprzedaż.

Jedną z podstawowych filozofii firmy, jest tworzenie mieszkań w oparciu o tradycyjne materiały w połączeniu z innowacyjnymi technologiami. Przy jednoczesnej dbałości o zdrowie, wygodę i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, zapewnia to jedne z najlepszych jakościowo inwestycji na terenie Gdańska, Sopotu oraz Gdyni.

Dotychczasowe realizacje dewelopera cechuje również korzysta lokalizacja, blisko obszarów zielonych, w zacisznych dzielnicach, przy jednoczesnym dostępnie do głównych węzłów komunikacyjnych, pozwalających na szybkie dostanie się do ścisłego centrum nadmorskiej metropolii.

Dotychczasowe realizacje

Inwesting Sp. z o.o. posiada na swoim koncie obecnie ponad 10 realizacji, w skład których wchodzą zespoły osiedlowe, domy szeregowe, budynki wielorodzinne, a także lokalne handlowe oraz usługowe.

Największym z wybudowanych do tej pory osiedli jest niezaprzeczalnie Cieszynka w Gdańsku. W kolejnych czterech etapach inwestycji stworzono łącznie ponad 220 mieszkań oraz kilkanaście rozległych lokali usługowych.

Do pozostałych, rozbudowanych inwestycji zaliczyć możemy również budowę osiedla Ewy w Gdyni na Wzgórzu Bernadowo. W skład całego obszaru wchodzi 37 domków jednorodzinnych, 3 domy 14-rodzinne oraz 7 kondygnacji mieszczących po 4 obszerne mieszkania.

Na wyróżnienie zasługuje także zespół willowy w Matemblewie, jednej z gdańskich dzielnic. Inwesting stworzył tam kompleks nowoczesnych domów jedno i dwurodzinnych o naprawdę podwyższonym standardzie, które wyróżnia ponadprzeciętna jakość oraz prestiż.

Dużą popularnością wśród inwestorów indywidualnych cieszy się także osiedle Klimaty powstały na nasłonecznionym stoku wzgórza morenowego. Obszar ten objęty jest Ogólnomiejskim Systemem Terenów Aktywnych Biologicznie. Oznacza to, że zabudowa w tym miejscu jest ściśle przemyślana, ograniczając gęstość powstawania kolejnych budynków oraz ingerencję człowieka w naturalne środowisko. Mieszkańcy liczyć mogą więc tutaj na ciszę, bezpieczeństwo i bezpośredni kontakt z naturą.

Oferta dodatkowa

Dopasowując się do dynamicznie zmieniającego rynku nieruchomości w Trójmieście, jak i w całej Polsce, Inwesting cały czas poszerza swoją ofertę, w skład której wchodzą nie tylko usługi deweloperskie, ale także seria działań pobocznych.

Firma zatrudnia między innymi profesjonalnych konsultantów, którzy analizując Twoją sytuację finansową, pomogą Ci w doborze najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego. Dzięki współpracy z największymi bankami w Polsce, liczyć możesz na atrakcyjne zniżki i korzystnie rozłożone raty, co pozwoli zrealizować marzenia o swoich własnych, czterech kątach.

Inwesting zajmuje się także działalnością związaną z wykupem oraz wynajmem gruntów i terenów użytkowych, prowadząc również działalność projektową. Dzięki temu, inwestorzy indywidualni mogą liczyć na kompleksowe usługi, rozpoczynające się z momentem przygotowania działki pod budowę i kończące w chwili aranżacji wnętrz i przygotowania powierzchni mieszkalnych do wprowadzenia się.