trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Dolna część Sopotu, znajdująca się pomiędzy pasem nadmorskim, a ulicą Łokietka, to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na terenie całego miasta. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z malowniczymi obszarami sopockiego hipodromu, liczyć można tutaj na ciszę i spokój, pomimo znajdowania się w samym sercu Trójmiasta.

Tak korzystna lokalizacja, zapewniająca dostęp do najważniejszych ciągów komunikacyjnych i atrakcji Sopotu, to nie jedyne zalety osiedla Parkur.  W skład zespołu apartamentowego, oddalonego zaledwie 600 metrów od plaży wchodzą bowiem przestronne, jasne i korzystne cenowo mieszkania, w których schronienie znajdzie cała Twoja rodzina.

Osiedle składa się obecnie z czterech, kilkukondygnacyjnych budynków, które swoim designem oraz ogólną architekturą nawiązują do tradycyjnej zabudowy miasta i jego wielobarwnych kamieniczek. Całość ułożona jest na planie kwadratu okalającego obszerny, zielony dziedziniec z placem zabaw przeznaczonym dla najmłodszych. To właśnie tutaj znajduje się również zarezerwowany wyłącznie dla mieszkańców kącik rekreacyjny, w którym skorzystać można z sauny, czy też siłowni.

Chociaż osiedle funkcjonuje głównie jako luksusowy ośrodek wczasowy dla turystów poszukujących komfortowego wypoczynku na jak najwyższym poziomie, to część mieszkań udostępniana jest również prywatnym nabywcom, którzy szukają swoich własnych czterech kątów w centrum Sopotu.

Sopocki parkur

Druga część inwestycji

Obecnie prowadzone są prace, które mają powiększyć rozmiary obecnego osiedla Parkur. Chodzi o dobudowanie kilku kolejnych apartamentowców, które dla obecnej architektury Sopotu będą niezwykle ważne. Wszystko za sprawą naprawdę niskiej podaży gruntów w ścisłym centrum miasta – osiedle dzięki temu będzie najprawdopodobniej jedną z końcowych inwestycji o kompleksowym charakterze, gwarantującą spójność całej zabudowy.

Nowa część inwestycji ma pozwolić na wybudowanie sześciu trzykondygnacyjnych budynków okalających obszerny dziedziniec, tak jak ma to miejsce w przypadku obecnej części Osiedla Parkur. Dzieci znajdą tutaj miejsce do bezpiecznej zabawy, a dla mieszkańców rozstawione zostaną ławeczki i altany wśród zielonych powierzchni.

sopocki parkur

Invest Komfort SA

Jeżeli zastanawiałeś się jaka firma odpowiedzialna jest za wybudowanie Parkuru i obecnie sprzedaż lub wynajem powierzchni mieszkalnych na jego terenie, to musisz wiedzieć, że jest to firma deweloperska Invest Komfort SA.

Oferta spółki dotyczy głównie terenów nadmorskich, a pośród nich przede wszystkim Trójmiasta. Wśród realizacji dewelopera znajduje się między innymi wieżowiec Sea Towers, królujący obecnie nad Gdynią, zlokalizowany przy Nabrzeżu Prezydenta.

Deweloper posiada ogromne, ponad dziesięcioletnie doświadczenie jeżeli chodzi o rynek nieruchomości i od samego początku swojej działalności związany jest w głównej mierze z Trójmiastem. Inwestycje spółki Invest Komfort zapewniły dach nad głową tysiącom osób oraz dostęp do lokali handlowo-usługowych kilkukrotnie wyższej liczbie.

Skupiając się na inwestycjach w prestiżowych lokalizacjach, Invest Komfort SA bardzo szybko wyrobił sobie zaufanie oraz uznanie konsumentów, współpracując z największymi graczami rynku nieruchomości w Północnej Polsce.