trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Kameralne i jednocześnie nowoczesne Osiedle Chabrowe, w którego skład wchodzą trzy kilkukondygnacyjne budynki wielorodzinne, to jedna z realizacji firmy Nordcoop na terenie Gdańska. Każdy z budynków posiada optymalne ustawienie, zdecydowana większość balkonów znajduje się od strony południowej, a poszczególne z mieszkań są naprawdę bardzo dobrze doświetlone.

Osiedle jest naprawdę charakterystyczne, między innymi dzięki swojej wyjątkowej architekturze, która wyróżnia je na tle pozostałych, okolicznych zabudowań. Nowoczesne i żywe kolory, ogromne okna, antresole, wykończenie w materiałach przypominających drewno oraz niekonwencjonalne bryły sprawiają, że całość prezentuje się nie tylko elegancko, ale jednocześnie nowocześnie.

W celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb poszczególnych klientów, mieszkania dostępne są w wielu wersjach. Parterowe apartamenty posiadają dostęp do niezależnych ogródków, w których bez problemu wypoczywać może cała rodzina. Ostatnia kondygnacja zarezerwowana została natomiast dla mieszkań dwupoziomowych z antresolami, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób szukających niepowtarzalnych rozwiązań.

Osiedle Chabrowe

Osiedle Chabrowe

Lokalizacja

Osiedle Chabrowe zlokalizowane jest w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Według nieoficjalnego podziału okolica określana jest natomiast mianem Łostowic Południowych. Cisza i spokój tychże terenów sprawia, że każdy będzie mógł tutaj wypocząć i zrelaksować się, całkowicie odcinając od wielkomiejskiego zgiełku.

W niedużej odległości od osiedla znajdujemy oczka wodne, rozległe łąki oraz tereny zielone, idealne do rodzinnych spacerów, biegania, czy też wyjścia z czworonożnym pupilem. Co więcej, w najbliższej okolicy znajdziemy również szkołę, przedszkola, szereg punktów handlowych, usługowych i kościół. Dzięki temu, nie ruszając się poza teren Osiedla Chabrowego mamy dostęp do wszystkich najważniejszych dóbr dnia codziennego.

W prostej linii, Osiedle Chabrowe oddalone jest od ścisłego centrum Gdańska zaledwie o 7 kilometrów. Dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje natomiast kilkanaście minut (5 kilometrów). Po drodze znajduje się także kilka dużych hipermarketów, między innymi Auchan, Leryoy Merlin, czy też outlet odzieżowy Fashion House.

Osiedle Chabrowe oraz jego okolice są świetnym przykładem na to, że południowa część Gdańska to obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów całego Trójmiasta. W 2012 roku zrealizowana została inwestycja nowoczesnego połączenia tramwajowego, a w przeciągu następnych kilku lat miejsce ma mieć rozbudowa węzłów komunikacyjnych i finalizacja budowy przedszkoli modułowych.

Oferta mieszkaniowa

W ofercie Osiedla Chabrowego znajdują się mieszkania 1, 2 i 3-pojowe, których powierzchnia zaczyna się od zaledwie 30 metrów kwadratowych, kończąc na ponad 90 metrach kwadratowych. Znajdujemy tutaj zarówno apartamenty dwupoziomowe, jak i rogowe, w których nie tylko posiadamy możliwość wykonania własnych aranżacji, ale również dostosowania powierzchni użytkowych do własnych potrzeb.

W zależności od konkretnego lokalu, ceny 1 m2 oscylują w okolicach 4000-5000zł, co okazuje się być naprawdę korzystną ofertą. Mieszkańcy liczyć mogą bowiem nie tylko na bezpieczeństwo i wysoki komfort, ale również na dostęp do komórki lokatorskiej oraz miejsc parkingowych.

Wszystkie lokale ogrzewane są energią z GPEC-u (Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej), a grzejniki umieszczono w każdym z pomieszczeń oraz na klatkach schodowych. Dzięki temu, nawet podczas najsroższych zim, mieszkańcy mogą schronić się w ciepłych i przytulnych czterech kątach, nie przepłacając za dostęp do energii grzewczej.