trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Altoria, otoczona jest zielonymi terenami i oddalona od wielkomiejskiego zgiełku. Dzięki temu, każdy mieszkaniec liczyć może tutaj na ciszę oraz spokój, których szuka po całym tygodniu spędzonym w pracy. Osiedle zlokalizowane jest jednak na tyle blisko centrum, że posiadamy wygodny dostęp do wszystkich walorów życia w dużym mieście, jeżeli tylko będziemy mieli na to ochotę.

Inwestycja w pełni zrealizowana przez Hossa SA, posiada wyśmienitą lokalizację. Szczyt nasłonecznionego wzgórza nie tylko sprawia, że Altoria wyróżnia się na tle pozostałych zabudowań przy ulicy Strzelców w Gdyni, ale dodatkowo zapewnia wspaniały widok na panoramę całego miasta i Zatokę Gdańską. Co więcej, osiedle znajduje się w niedużej odległości od przepięknych orłowskich plaż oraz najbardziej urokliwych zakątków Sopotu!

Deweloper tworząc Apartamenty Altoria, zadbał o każdy z najmniejszych detalów, co w efekcie pozwoliło stworzyć mieszkania nie tylko komfortowe, ale również utrzymane na wysokim poziomie. Jasne i żywe kolory, najszlachetniejsze materiały wykończeniowe, duże okna i drewniane wstawki sprawiają, że Altoria prezentuje się elegancko i nowocześnie, ale również bije od niej ciepło domowego ogniska i spokój.

Cały kompleks posiada kilka wejść ulokowanych w różnych częściach budynków, dzięki czemu mieszkańcy mogą szybko dostać się do swoich apartamentów. Wejście dla gości prowadzi natomiast przez obszerną i reprezentacyjną recepcję, która na wszystkich robi piorunujące wrażenie.

Informacje o lokalizacji Altoria Apartamenty

Altoria położona jest zaraz przy ulicy Strzelców, rzut kamieniem od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cała dzielnica tej części Gdyni przybrała w ostatnich latach bardzo spokojny charakter okolicy rezydencjalnej i apartamentowej, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum Sopotu oraz Gdyni.

Spokojnym spacerem dochodzi się na najbliższy przystanek Kolei Metropolitalnej w zaledwie 3 minuty, 5 minut dzieli nas natomiast od dużego centrum handlowego połączonego z ośrodkiem sportowym i rekreacyjnym. W okolicy znajduje się także kilka przedszkoli oraz nowoczesna szkoła podstawowa.

Chcąc dostać się do Centrum Gdyni lub Sopotu, potrzebujemy zaledwie 10 minut jazdy autem lub kilkunastu minut podróży komunikacją miejską. Dzięki temu możemy nie tylko cieszyć się mieszkaniem w sielskich i spokojnych warunkach, ale jednocześnie posiadać bezpośredni dostęp do wszystkich walorów wielkomiejskiego życia.

Standard wykonania

O Altorii można powiedzieć naprawdę wiele. Wyróżnia się powiem funkcjonalnością oferowanych przestrzeni mieszkalnych, dobrą lokalizacją oraz rozplanowaniem. To, co jednak przykuwa największą uwagę potencjalnych klientów i stałych mieszkańców, to standard wykonania poszczególnych apartamentów wchodzących w skład osiedla.

Połączenie ze sobą najnowszych trendów budowniczych, oszczędnej w wyrazie architektury oraz niestandardowych brył geometrycznych, nadało w efekcie naprawdę indywidualny charakter każdemu elementowi zabudowy, który wchodzi w skład Altoria Apartamenty.

Całość uzupełniona jest przez całkowicie wyłączony z ruchu samochodowego, wewnętrzny dziedziniec, z ciągle rozwijanym i pielęgnowanym ogrodem japońskim, gdzie możemy zrelaksować się i podziwiać idealną harmonię pomiędzy nowoczesnością, a naturalnym pięknem przyrody.

Wracając jednak do samych mieszkań, wszystkie posiadają duże przeszklenia, co zapewnia nie tylko dostęp do odpowiedniej ilości światła w przeciągu dnia, ale również sprawia, że powierzchnie mieszkalne wydają się być o wiele bardziej przestronne. Z wielkich okien rozpościera się widok na miejską panoramę, zarysowaną w oddali linię morza oraz na lokalny park krajobrazowy.