trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Hanza

Hanza funkcjonuje na rynku nieruchomości w Trójmieście nieprzerwanie od 2001 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i budowie domków jednorodzinnych oraz mieszkań. Dodatkowym elementem oferty Hanzy Grupy Inwestycyjnej są wielorodzinne domki o podwyższonych standardach.

Według najnowszych badań trendów na trójmiejskim rynku nieruchomości, Hanza znajduje się w gronie pięciu najpopularniejszych marek najczęściej rozpoznawanych przez konsumentów. Co więcej, grupa należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co gwarantuje wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie klientów.

Pośród największych i najbardziej znanych realizacji dewelopera znajdują się między innymi sopocka Willa Hanza, Willa Nadmorska i Dom Z Widokiem Na Morze zlokalizowany w Gdyni. Jednym z podstawowych dążeń dewelopera jest pozyskanie szerokiego grona zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

Dzięki całokształtowi prowadzonej działalności, zaczynając od przygotowania projektu i kończąc na wystroju wnętrz, budowany jest pozytywny wizerunek firmy oraz zaufanie wśród coraz większego grona potencjalnych konsumentów.

Nagrody i wyróżnienia

Chociaż Hanza posiada na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, zarówno w skali regionu, jak i ogólnopolskiej, to do tych najważniejszych zaliczymy niezaprzeczalnie tytuł Modernizacji Roku 2003 przeprowadzonej na terenie obiektu Willa Hanza zlokalizowanego w Sopocie.

Kolejnym ważnym wyróżnieniem jest Najlepszy Adres w Trójmieście 2004 roku, według miesięcznika Home&Market. Nagroda przyznana została osiedlu Cztery Pory Roku, które w ocenie jury posiadało najlepsze perspektywy inwestycyjne na trójmiejskim rynku nieruchomości.

W roku 2009 i 2010 Hanza Grupa Inwestycyjna wyróżniona została Diamentami Forbesa. Znalazła się w gronie firm, jakie w ostatnich latach działalności najdynamiczniej się rozwijały, cały czas powiększając swoją wartość i polepszając pozycję pośród najbardziej obiecujących polskich przedsiębiorstw.

Najważniejsze realizacje i inwestycje

Na koncie Hanzy Grupy Inwestycyjnej znajduje się już wiele realizacji obejmujących kompleksy domków jednorodzinnych oraz apartamentów mieszkalnych. Do tych najbardziej charakterystycznych zaliczyć należy Dom Z Widokiem Na Morze, Willę Nadmorską, Kamieniczki Akademickie, czy też Myśliwską 17.

Inwestycją, która pochłonęła najwięcej czasu, przynosząc jednocześnie deweloperowi największy rozgłos, była budowa Osiedla Czterech Pór Roku. Jest to projekt rozpoczęty jako jeden z pierwszych od założenia Hanzy w 2001 roku, którego kolejne etapy zakończono dopiero w roku 2011. Całość obejmuje nie tylko bloki mieszkalne, ale także luksusowe domy jednorodzinne znajdujące się na terenie tego niezwykle atrakcyjnego osiedla.

Wykończenia wnętrz

Hanza to nie tylko szansa zakupu lub wynajmu taniego i nowoczesnego mieszkania w komfortowej lokalizacji, ale także skorzystania z pomocy dekoratorów wnętrz i specjalistów do spraw aranżacji. Oferta ta nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, ale także sprawi, że cztery kąty nabiorą indywidualnego oraz niepowtarzalnego charakteru.

Możesz skorzystać zarówno z propozycji dekoratorów zatrudnionych przez Hanzę, jak i sam podsunąć swoje własne pomysły, które na pewno zostaną uwzględnione przy końcowym projekcie. Dzięki temu otrzymujesz w pełni funkcjonalne oraz komfortowe powierzchnie mieszkalne, które staną się domem dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny!