trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Hossa logo

Hossa należy do tych firm deweloperskich, które na terenie Trójmiasta cieszą się ogromną popularnością, od lat piastując jedną z czołowych pozycji na rynku nieruchomości. W przeciągu dwudziestu lat swojej historii, Grupa Inwestycyjna Hossa SA zrealizowała już kilkadziesiąt inwestycji, oddając w ręce konsumentów ponad 4 tysiące funkcjonalnych i nowoczesnych mieszkań, a także około 50 tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni handlowych, biurowych oraz usługowych.

Za tymi liczbami stoi także rzesza zadowolonych konsumentów, którzy zaufali wyjątkowej marce jaką jest Hossa. Działalność dewelopera nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednej gałęzi rynku nieruchomości, skupiając na wielu jego płaszczyznach. Dzięki temu, może on zapewnić pełną obsługę procesu deweloperskiego od samego wykupu gruntu, poprzez przygotowanie projektu, aż po finalną aranżację wnętrz.

Ważnym czynnikiem każdej inwestycji Grupy Hossa jest klient – to od jego wymagań, potrzeb i możliwości, a także uwag i proponowanych zmian, zależy końcowy efekt realizowanego projektu. Szukając solidnego partnera z zakresu przygotowania, wykonania i eksploatacji nieruchomości na terenie Trójmiasta, niewątpliwie warto zapoznać się z szeroką ofertą firmy Hossa.

Grupa to także członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zrzesza deweloperów z całego kraju, związanych z budownictwem mieszkaniowym. Działalność w PZFD od 2005 roku pozwoliła między innymi na dynamiczny rozwój firmy oraz ciągłe wspieranie rozwiązań prawnych i organizacyjnych związanych z nieruchomościami w naszym kraju.

Inwestycje Grupy Hossa

Na początku roku 2013, Grupa Inwestycyjna Hossa SA posiadała na swoim koncie kilkadziesiąt sfinalizowanych projektów i kilkanaście kolejnych znajdujących się w fazie realizacji, czy też planowania. Patrząc na mapę Trójmiasta, to w każdej jego części znajdziemy budynki, których głównym wykonawcą była Hossa.

Zlokalizowane są zarówno w Gdyni, w Sopocie, jak i w Gdańsku, przy głównych arteriach, w centrach turystycznych jak i biznesowych oraz w spokojniejszych, zielonych okolicach, idealnych do osiedlenia się z całą rodziną.

W skład realizacji firmy Hossa wchodzą zarówno domki, luksusowe apartamenty, całe osiedla, powierzchnie handlowe i usługowe oraz funkcjonalne przestrzenie komercyjne. Niezależnie od typu nieruchomości, wszystkie projekty Hossy wyróżnia nowoczesność oraz funkcjonalność oddanych do użytkowania przestrzeni.

Najważniejsze nagrody

Sześciokrotny tytuł Budowy Roku na przestrzeni niespełna dekady, niezaprzeczalnie świadczy o jakości realizowanych przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA projektów. Do tych elitarnych nagród, należy doliczyć także wyróżnienie Mieszkaniową Marką Roku 2011. Deweloper otrzymał ją między innymi za największą rozpoznawalność na rynku nieruchomości wśród mieszkańców Trójmiasta, która okazała się być dwukrotnie wyższą od rywali z Gdyni, Gdańska i Sopotu.

Hossa niejednokrotnie zaliczana była także do elitarnego klubu Gazel Biznesu, który gromadzi wszystkie najdynamiczniej rozwijające się oraz najlepiej rokujące firmy na naszym rodzimym rynku.

Oferta „pod klucz”

Hossa idąc śladami innych, największych deweloperów, nie ogranicza swojej działalności tylko i wyłącznie do realizacji projektów budowlanych. Angażuje się także w wykończenie powierzchni biurowych, handlowych i mieszkalnych. Proces ten jest niezwykle wymagającym, pochłaniając ogromne ilości czasu i umiejętności, przekładając się bezpośrednio na funkcjonalność oraz wygodę życia w nowym mieszkaniu.

Każda realizacja z oferty „pod klucz” jest projektem indywidualnym, w którego realizacji najważniejszą rolę odgrywa klient. To właśnie według niego podejmowane są ostateczne decyzje co do desingu wnętrz, wyboru materiałów wykończeniowych i nadania im poszczególnych funkcjonalności.

W ramach oferty Grupa Inwestycyjna Hossa SA oferuje między innymi prace doradcze, materiałoznawcze oraz wykonawcze zakrojone na szeroką skalę. Dzięki temu, wprowadzić możesz się do nowoczesnego, komfortowego i posiadającego odpowiedni klimat mieszkania, bez konieczności martwienia się o prace wykończeniowe!