trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Realizacje Gdynia

Altoria, otoczona jest zielonymi terenami i oddalona od wielkomiejskiego zgiełku. Dzięki temu, każdy mieszkaniec liczyć może tutaj na ciszę oraz spokój, których szuka po całym tygodniu spędzonym w pracy. Osiedle zlokalizowane jest jednak na tyle blisko centrum, że posiadamy wygodny dostęp do wszystkich walorów życia w dużym mieście, jeżeli tylko będziemy mieli na to ochotę.

Inwestycja w pełni zrealizowana przez Hossa SA, posiada wyśmienitą lokalizację. Szczyt nasłonecznionego wzgórza nie tylko sprawia, że Altoria wyróżnia się na tle pozostałych zabudowań przy ulicy Strzelców w Gdyni, ale dodatkowo zapewnia wspaniały widok na panoramę całego miasta i Zatokę Gdańską. Co więcej, osiedle znajduje się w niedużej odległości od przepięknych orłowskich plaż oraz najbardziej urokliwych zakątków Sopotu!

Deweloper tworząc Apartamenty Altoria, zadbał o każdy z najmniejszych detalów, co w efekcie pozwoliło stworzyć mieszkania nie tylko komfortowe, ale również utrzymane na wysokim poziomie. Jasne i żywe kolory, najszlachetniejsze materiały wykończeniowe, duże okna i drewniane wstawki sprawiają, że Altoria prezentuje się elegancko i nowocześnie, ale również bije od niej ciepło domowego ogniska i spokój.

Cały kompleks posiada kilka wejść ulokowanych w różnych częściach budynków, dzięki czemu mieszkańcy mogą szybko dostać się do swoich apartamentów. Wejście dla gości prowadzi natomiast przez obszerną i reprezentacyjną recepcję, która na wszystkich robi piorunujące wrażenie.

Czytaj dalej