trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Realizacje Gdańsk

Osiedle Cztery Pory Roku – Hanza Grupa Inwestycyjna

Zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Łostowice Południowe, osiedle Cztery Pory Roku, to świetny przykład dynamicznie rozwijającej się i młodej zabudowy mieszkalnej, która istnieje już od ponad dekady. Do dzisiaj, w wybudowanych przez Hanzę Grupę Inwestycyjną domkach jednorodzinnych i kompleksach mieszkaniowych, swój dach nad głową znalazło około 750 rodzin.

Wyjątkowe położenie oraz unikatowy charakter zabudowy sprawia, że Łostowice Południowe są najprężniej rozwijającą się dzielnicą całego Gdańska. Jeszcze kilkanaście lat temu okolica kojarzyła się przede wszystkim ze wzgórzami morenowymi oraz rozległymi łąkami. Obecnie, jest natomiast domem dla około 45 tysięcy osób!

 

Czytaj dalej

Osiedle Południowe – Ekolan

Ekolan to marka developerska, której mieszkańcom Trójmiasta z pewnością nie trzeba przedstawiać. Działając od ponad 15 lat, udało jej się bowiem stworzyć domy i własne cztery kąta dla ponad kilkudziesięciu tysięcy osób.

Jedną z pierwszych, naprawdę dużych inwestycji dewelopera, było Osiedle Południowe. Jest to jednocześnie najbardziej kameralna z dotychczasowych inwestycji. Dla wielu osób, był to pierwszy zakupiony na własność adres. Cały czas, spotykamy tutaj głównie młode małżeństwa i sporą ilość dzieci, atmosfera zawsze jest więc radosna i pozytywna!

Na terenie Osiedla każdy czuć może się bezpiecznie jest ono bowiem w pełni ogrodzone, parkingi znajdują się natomiast na uboczu, aby nie zakłócać spokoju mieszkańców. Duże, geometryczne dziedzińce, to nie tylko ogromna ilość roślinności, ale także świetne miejsce do spacerów lub zrelaksowania się. Wielobarwne kwiaty i krzewy są misternie pielęgnowane, a po zmroku doświetlane niewielkimi latarenkami, co tworzy zapierających dech w piersiach efekt.

 

Czytaj dalej

Kameralne i jednocześnie nowoczesne Osiedle Chabrowe, w którego skład wchodzą trzy kilkukondygnacyjne budynki wielorodzinne, to jedna z realizacji firmy Nordcoop na terenie Gdańska. Każdy z budynków posiada optymalne ustawienie, zdecydowana większość balkonów znajduje się od strony południowej, a poszczególne z mieszkań są naprawdę bardzo dobrze doświetlone.

Osiedle jest naprawdę charakterystyczne, między innymi dzięki swojej wyjątkowej architekturze, która wyróżnia je na tle pozostałych, okolicznych zabudowań. Nowoczesne i żywe kolory, ogromne okna, antresole, wykończenie w materiałach przypominających drewno oraz niekonwencjonalne bryły sprawiają, że całość prezentuje się nie tylko elegancko, ale jednocześnie nowocześnie.

W celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb poszczególnych klientów, mieszkania dostępne są w wielu wersjach. Parterowe apartamenty posiadają dostęp do niezależnych ogródków, w których bez problemu wypoczywać może cała rodzina. Ostatnia kondygnacja zarezerwowana została natomiast dla mieszkań dwupoziomowych z antresolami, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób szukających niepowtarzalnych rozwiązań.

Osiedle Chabrowe

Osiedle Chabrowe

Czytaj dalej

Ekolan to jeden z najbardziej doświadczonych i najdłużej działający na trójmiejskim rynku nieruchomości developerów. Funkcjonując nieprzerwanie od 1997 roku, posiada na swoim koncie naprawdę imponującą liczbę inwestycji.

Jedną z największych dotychczas, której kolejne etapy rozłożone były na okres od 1999 do 2009 roku, jest niezaprzeczalnie Osiedle Pogodne. Miejsce dla siebie znalazła na nim ogromna liczba rodzin i ludzi szukających ciszy oraz spokoju.

Odwiedzając to wyjątkowe miejsce, natrafiamy na kameralne, trzypiętrowe domki utrzymane w słonecznych barwach, otoczone ogromną ilością kwiatów i ozdobnych krzewów. Panujący tutaj klimat i pozytywna atmosfera potrafi wprowadzić w naprawdę dobry nastrój, a w słoneczne i ciepłe dni poczujemy się jak w cieplejszych, południowych częściach Starego Kontynentu.

Czytaj dalej