trójmiejscy deweloperzy i ich realizacje

Deweloperzy

PBG ERIGO Logo

 

PBG ERIGO, to jedna z najnowszych marek funkcjonujących pod banderą spółki PBG, której działalności o charakterze deweloperskim zaczęła się jeszcze w 2007 roku. Ze względu na sukcesy w dotychczasowych realizacjach, skupiających się przede wszystkim na instalacjach do wydobycia, budownictwie inżynieryjnym, infrastrukturalnym oraz rozwiązaniach dla branży energetycznej, podjęta została decyzja o prowadzeniu dalszej, niezwykle ekspansywnej polityki inwestycyjnej.
Efektem tego było powstanie wspomnianego właśnie przedsiębiorstwa deweloperskiego PBG Erigo, którego działalność skupia się przede wszystkim na obszarach Gdańska, a także Świnoujścia oraz Poznania.

Czytaj dalej

inwesting

Inwesting to działająca na rynku deweloperskim firma, skupiająca się przede wszystkim na usługach inwestorskich i budowlanych. Od początku swojej działalności w roku 1994 związana jest z Trójmiastem, na terenie którego oferuje budowę domów i mieszkań na sprzedaż.

Jedną z podstawowych filozofii firmy, jest tworzenie mieszkań w oparciu o tradycyjne materiały w połączeniu z innowacyjnymi technologiami. Przy jednoczesnej dbałości o zdrowie, wygodę i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, zapewnia to jedne z najlepszych jakościowo inwestycji na terenie Gdańska, Sopotu oraz Gdyni.

Dotychczasowe realizacje dewelopera cechuje również korzysta lokalizacja, blisko obszarów zielonych, w zacisznych dzielnicach, przy jednoczesnym dostępnie do głównych węzłów komunikacyjnych, pozwalających na szybkie dostanie się do ścisłego centrum nadmorskiej metropolii.

Czytaj dalej

Hanza

Hanza funkcjonuje na rynku nieruchomości w Trójmieście nieprzerwanie od 2001 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i budowie domków jednorodzinnych oraz mieszkań. Dodatkowym elementem oferty Hanzy Grupy Inwestycyjnej są wielorodzinne domki o podwyższonych standardach.

Według najnowszych badań trendów na trójmiejskim rynku nieruchomości, Hanza znajduje się w gronie pięciu najpopularniejszych marek najczęściej rozpoznawanych przez konsumentów. Co więcej, grupa należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, co gwarantuje wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie klientów.

Pośród największych i najbardziej znanych realizacji dewelopera znajdują się między innymi sopocka Willa Hanza, Willa Nadmorska i Dom Z Widokiem Na Morze zlokalizowany w Gdyni. Jednym z podstawowych dążeń dewelopera jest pozyskanie szerokiego grona zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

Dzięki całokształtowi prowadzonej działalności, zaczynając od przygotowania projektu i kończąc na wystroju wnętrz, budowany jest pozytywny wizerunek firmy oraz zaufanie wśród coraz większego grona potencjalnych konsumentów.

Czytaj dalej

Hossa logo

Hossa należy do tych firm deweloperskich, które na terenie Trójmiasta cieszą się ogromną popularnością, od lat piastując jedną z czołowych pozycji na rynku nieruchomości. W przeciągu dwudziestu lat swojej historii, Grupa Inwestycyjna Hossa SA zrealizowała już kilkadziesiąt inwestycji, oddając w ręce konsumentów ponad 4 tysiące funkcjonalnych i nowoczesnych mieszkań, a także około 50 tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni handlowych, biurowych oraz usługowych.

Za tymi liczbami stoi także rzesza zadowolonych konsumentów, którzy zaufali wyjątkowej marce jaką jest Hossa. Działalność dewelopera nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednej gałęzi rynku nieruchomości, skupiając na wielu jego płaszczyznach. Dzięki temu, może on zapewnić pełną obsługę procesu deweloperskiego od samego wykupu gruntu, poprzez przygotowanie projektu, aż po finalną aranżację wnętrz.

Ważnym czynnikiem każdej inwestycji Grupy Hossa jest klient – to od jego wymagań, potrzeb i możliwości, a także uwag i proponowanych zmian, zależy końcowy efekt realizowanego projektu. Szukając solidnego partnera z zakresu przygotowania, wykonania i eksploatacji nieruchomości na terenie Trójmiasta, niewątpliwie warto zapoznać się z szeroką ofertą firmy Hossa.

Grupa to także członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zrzesza deweloperów z całego kraju, związanych z budownictwem mieszkaniowym. Działalność w PZFD od 2005 roku pozwoliła między innymi na dynamiczny rozwój firmy oraz ciągłe wspieranie rozwiązań prawnych i organizacyjnych związanych z nieruchomościami w naszym kraju.

Czytaj dalej

inpro

Inpro to jeden z wiodących deweloperów działających na pomorskim oraz międzynarodowym rynku nieruchomości. Od przeszło 25 lat, firma zajmuje się realizacją inwestycji mieszkaniowych i handlowych, oferując jednocześnie sprzedaż gruntów oraz mieszkań gotowych do natychmiastowego wprowadzenia się.

Oferta Inpro, chociaż znajdujemy w niej zróżnicowane lokalizacje, skupia się przede wszystkim na terenach nadmorskich, z szczególnym naciskiem na Trójmiasto oraz jego najbliższe okolice. Jeżeli należysz do osób, które lubią rytm i styl życia dużego miasta, wtedy nowoczesna oferta inwestycyjna dewelopera z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Czytaj dalej